Centrum prasowe

Strefa ekspertów

Witaj w naszym Centrum Prasowym. Znajdziesz tu informacje o osiągnięciach pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, ich komentarze do bieżących wydarzeń gospodarczych oraz materiały promujące prowadzone przez nich badania. 

CENTRUM PRASOWE

Nasz głos, Twoja sprawa

Działamy na rzecz popularyzacji wiedzy z szeroko pojętych: ekonomii, finansów, rachunkowości, zarządzania oraz logistyki. Wypowiadamy się w sprawach, które dotyczą nasz wszystkich. Przeczytaj dostępne w Strefie Ekspertów materiały lub skontaktuj się z nami, by znaleźć eksperta, który będzie mógł zabrać dla Ciebie głos.


Sprawdź więcej

NASZE MATERIAŁY

Strefa ekspertów


Głowy z klocków Lego


[PODCAST] O znaczeniu inteligencji emocjonalnej w pracy menadżera – dr Kamila Skrzypczyńska


2023-03-29

Czy istnieją negatywne emocje? Czy można określić, które kompetencje z obszaru inteligencji emocjonalnej są najważniejsze? Czy inteligencja emocjonalna ma płeć? Czy wysoki poziom inteligencji emocjonalnej oznacza wysoki poziom szczęścia?

Szukasz ekspertki/eksperta?

Skontaktuj się z nami – wśród ponad 120 pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie mógł wypowiedzieć się na interesujący Cię tamat.

Mariusz Lewandowski

Mariusz Lewandowski

mlewandowski@umk.pl
Koordynator BIZNESHUB
Napisz do mnie

Scroll to Top
Skip to content